Čokoláda na fondue a do čokoládové fontány

Naleznete zde i recepty na čokoládu. Nabízíme také pomůcky pro práci s čokoládou: čokoládové fontány, fondue na čokoládu nebo velmi praktický temperovač na čokoládu. Poskytujeme také pronájem čokofontány.

čokoládaNa těchto stránkách naleznete široký sortiment čokolády pro použití do čokoládové fontány a na fondue. Pro dokonalý zážitek a bezproblémový provoz čokoládové fontány doporučujeme použití luxusní belgické čokolády Callebaut. Lze použít i jiné druhy čokolády na fondue, ale ochudíte se tím o jedinečnou chuť a vůni belgické čokolády Callebaut, která je považována za nejlepší na světě. Tato čokoláda do čokoládové fontány a na fondue má vyjímečné vlastnosti a lépe teče, než jiné druhy čokolády. Je to dáno vyšším obsahem kakaového másla, které je v běžných čokoládách nahrazováno rostlinnými tuky a pro použití ve fontánce na čokoládu je třeba normální čokoládu upravovat do patřičné konzistence přidáváním oleje. To při malých zkušenostech s přípravou čokolády do čokoládové fontány může vést ke zničení celého připravovaného množství čokolády.

Nabízíme tyto druhy čokolády do čokoládové fontány a na fondue:

Čokoláda Callebaut do čokoládové fontány a na fondue - nabízíme ji v těchto druzích a příchutích: mléčná, bílá, hořká, karamelová, cappuccino, medová, citrónová, pomerančová a jahodová. Firma Callebaut také dodává velmi kvalitní single origin čokolády - je to čokoláda která je vyrobena z kakaových bobů pocházejících výhradně z jedné konkrétní země nebo oblasti. Záleží jen na vaší chuti, které čokoládě dáte přednost.

Čokoláda Carla do čokoládové fontány a na fondue - taky tento renomovaný český výrobce čokolády nabízí kvalitní mléčnou a hořkou čokoládu vyvinutou speciálně pro čokoládové fontány. Čokoláda má vysoký obsah kakaového másla, je dobře tekutá a není nutné do ní přidávat olej.

Tmavá a bílá čokoláda pro čokoládové fontány a fondue - nabízíme ji jako levnou alternativu předchozích čokolád pro čokoládové fontány. Pro správnou tekutost je nutné ji naředit jedlým olejem.

Nabízíme také další výrobky:

Horká čokoláda - instantní práškové směsi od firmy Carla a Van Houten, tekutá belgická čokoláda Choc-o-late. Můžete použít jak pro přípravu v šálku tak také v přístroji. Snadná příprava, výborná chuť.

Kakaové produkty - v našem e-shopu najdete kromě čokolády také další kakaové produkty a suroviny. Například kakaové máslo, kakaový prášek, kakaové boby nebo kakaovou hmotu.

Polotovary - pro snadnou přípravu mléčné, hořké a bílé čokoládové mousse nabízíme kvalitní práškové směsi Callebaut.

Cukrovinky k namáčení v čokoládě a to jak v čokoládovém fondue tak v čokoládové fontáně. V sortimentu najdete lokum rahat a nečokoládové cukrovinky od holandské firmy Lonka.

Čokoládové dekorace a další čokoládové speciality - prodáváme čokoládové dekorativní prvky vyrobené z té nejlepší belgické čokolády od firmy Callebaut pro snadné zdobení Vašich sladkých výtvorů. V nabídce máme čokoládovou abecedu, čokoládové tužky, čokoládové ozdoby různých tvarů, křupavé čokoládové kuličky plněné sušenkou apod.

Kromě čokolády nabízíme také čokoládové fontány, temperovače na čokoládu nebo čokoládové fondue.