Ceny a způsoby dopravy a platby

Výše poštovného pro ČR:
Poštovné 0,- Kč při nákupu nad 1990,- Kč.
Poštovné 60,- Kč při nákupu do 1990,- Kč a platbě předem, zaslání "Česká pošta, Balík do Balíkovny"
Poštovné 95,- Kč při nákupu do 1990,- Kč a platbě na dobírku, zaslání "Česká pošta, Balík do Balíkovny"
Poštovné 80,- Kč při nákupu do 1990,- Kč a platbě předem, zaslání "Česká pošta, Balík na poštu"
Poštovné 115,- Kč při nákupu do 1990,- Kč a platbě na dobírku, zaslání "Česká pošta, Balík na poštu"
Poštovné 90,- Kč při nákupu do 1990,- Kč a platbě předem, zaslání "Balíkem do ruky"
Poštovné 125,- Kč při nákupu do 1990,- Kč a zaslání na dobírku "Balíkem do ruky"

Doba dodání je 1-2 dny od objednávky v případě dobírky. V případě platby převodem je doba dodání 1-2 dny od připsání platby na účet číslo 2200352894/2010.

Balík Do balíkovny - vyzvednutí balíku v síti poštovních Balíkoven s rychlejším odbavením a možností platby kartou. Cenově nejdostupnější alternativa dodání zboží z e-shopu. Jedná se o rychlé a jednoduché vyzvednutí balíku na specializovaných přepážkách Balíkovna. Stačí zvolit službu na vyvolávacím systému a následně budete v co nejkratší době vyzváni k přepážce. Pro vyzvednutí stačí pouze sdělit jméno a kód zásilky, který zákazník obdrží v zaslaném avízu. Vždy je možné platit kartou. Seznam balíkoven najdete zde.

Balík Na poštu - doručení balíku na vybranou poštu. Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na Vámi vybrané poště v čase, který se Vám nejvíce hodí. Česká pošta Vás informuje prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a zároveň ve chvíli uložení balíku na poště. Pohyb balíku můžete sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty.

Balík Do Ruky - doručení balíku přímo do rukou adresáta na určenou adresu a to již následující pracovní den po podání. Česká pošta Vás informuje prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Pohyb balíku můžete sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na Vaší ukládací poště. Zároveň můžete využít webovou aplikaci Změna doručení Online a změnit si termín a čas doručení.

Platba a poštovné na SLOVENSKO:
Doba dodání balíku na Slovensko je 3-5 pracovních dnů v případě dobírky. V případě platby převodem je doba dodání 3-5 pracovních dnů od připsání platby na účet číslo 2500572688/8330. Přepočet ceny z korun na eura je dle kurzu ČSOB devizi-nákup, viz zde. Balíky posíláme poštou. Při objednávce nad 1990,- Kč poštovné neúčtujeme.

Poštovné 0,- Kč při nákupu nad 1990,- Kč.
Poštovné 100,- Kč při nákupu do 1990,- Kč a platbě předem.
Poštovné 150,- Kč při nákupu do 1990,- Kč a zaslání na dobírku

Možnosti platby:
1./ platba předem bankovním převodem
2./ dobírka - platba dopravci při převzetí zboží.

Při venkovní teplotě nad 25°C neumíme zaručit, že Vám čokoláda přijde nepoškozená teplem. Zvažte v tomto případě odložení nákupu na vhodnější počasí.