Čokoládová fontána Double CF40

Čokoládová fontána Double je podobně jako čokoládová fontána Duo vyjímečná tím, že dokáže pracovat se dvěma druhy čokolády najednou. Na rozdíl od čokoládovové fontány Duo, která má jeden miskový systém, má čokoládová fontána Double dva kaskádové systémy, které jsou v přilehlé části spojeny přepážkou tak, aby nedocházelo k míchání obou druhů čokolády.

2 490,00 Kč
Dodání 1-2 dny
Počet
Skladem

Čokoládová fontána Double je podobně jako čokoládová fontána Duo vyjímečná tím, že dokáže pracovat se dvěma druhy čokolády najednou. Na rozdíl od čokoládovové fontány Duo, která má jeden miskový systém, má čokoládová fontána Double dva kaskádové systémy, které jsou v přilehlé části spojeny přepážkou tak, aby nedocházelo k míchání obou druhů čokolády. Další velkou výhodou oproti čokoládové fontáně Duo je to, že kaskádový systém čokoládové fontány Double je celonerezový a tudíž velmi odolný.

Z jedné strany čokoládové fontány stéká bílá čokoláda a z druhé tmavá čokoláda. Tím se dosáhne jedinečného kontrastu. Každá strana čokoládové fontány potřebuje pro provoz minimálně 450 gramů čokolády. Kromě čokolády je čokoládová fontána Double vhodná také pro karamel, sýrové fondue, omáčky apod. Čokoládová fontána Double se snadno ovládá - jedním knoflíkem ohřev a druhým pohon šneku. Součástí dodávky je také plastová stěrka a 10 plastových napichovátek. Čokoládová fontána Double má nastavitelné nožičky.

Obrázek fontány je ilustrativní - aktuální verze má jiné provedení ovládacího panelu. Doporučená doba provozu - 1 hodinu za den. Více informací o čokoládových fontánách najdete zde.

Výška fontány - 40 cm
Objem nádoby - 2x1 litr
Napění/příkon - 220V/320W
Hmotnost fontány - 3 kg

505