Čokkoládová fontána mini modrá

Mini čokoládová fontána na baterie zpestří vaše malé rodinné oslavy. Do misky fontány stačí jen nalít rozpuštěnou čokoládu a už můžete začít mlsat. Fontána na čokoládu mini má zajímavý design, který je oblíbený hlavně u dětí.

389,00 Kč
Dodání 1-2 dny
Počet
Skladem

Mini čokoládová fontána na baterie zpestří vaše malé rodinné oslavy. Do misky fontány stačí jen nalít rozpuštěnou čokoládu a už můžete začít mlsat. Fontána na čokoládu mini má zajímavý design, který je oblíbený hlavně u dětí. Čokoládová fontána mini je dodávána v sestaveném stavu a je připravená (po vložení baterií) k okamžitému použití. Je zabalena ve zdařilém dárkovém obalu.

Všechny části čokoládové fontány jsou vyrobeny z plastu vhodného pro styk s potravinami. Odnímatelné části čokoládové fontány jsou umyvatelné v myčce. Čokoládová fontána mini je napájena 4 bateriemi typu C - 1,5V, které nejsou součástí balení. Pozor - čokoládová fontána mini není vybavena ohřevem čokolády. Proto se musí čokoláda sníst dřív, než začne tuhnout.

Nechte své hosty nabodnout na napichovátko jahodu, banán nebo třeba lokum, které si pak budou moci namáček ve výborné belgické čokoládě Callebaut. Můžete použí mléčnou, hořkou i bílou čokoládu.

V našem e-shopu můžete zakoupit také speciální čokoládu do fontány a cukrovinky vhodné k namáčení ve fontáně.

Parametry fontány:

Výška fontány - 19 cm
Průměr nádoby - 14 cm
Objem nádoby - 0,2 litru
Materiál - plast
Napění/příkon - 6V/2W