Mléčná čokoláda Carla na fondue - balení 5 kg

Mléčná čokoláda Carla na čokoládového fondue - tento renomovaný český výrobce čokolády nabízí kvalitní mléčnou i hořkou čokoládu vyvinutou speciálně pro čokoládové fondue.

799,00 Kč

(159,80 Kč za 1 kg)

Počet
Vyprodáno

Mléčná čokoláda Carla na čokoládového fondue - tento renomovaný český výrobce čokolády nabízí kvalitní mléčnou i hořkou čokoládu vyvinutou speciálně pro čokoládové fondue. Můžete zde koupit kvalitní mléčnou čokoládu s obsahem 31 % kakaa vhodnou na čokoládové fondue. Na rozdíl od mléčné čokolády Carla do fontány neobsahuje tolik kakaového másla, proto má hrubší chuť a není vhodná do čokoládové fontány.

Balení: 5 kg

Složení: cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, emulgátory: sojový lecitin, polyglycerol-polyricin-oleát, vanilkový extrakt Bourbon Madagascar.

Minimální obsah kakaové sušiny 31%.

Obsah mléčné sušiny minimálně 18%

Oobsah mléčného tuku v ml. sušině min. 4,5%.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2262 kJ (542 kcal); tuky 32 g (z toho nasycené mastné kyseliny 20 g); sacharidy 57 g (z toho cukry 56 g); bílkoviny 6 g; sůl 0,2 g.

Nevystavujte přímému slunečnímu záření, skladujte na suchém místě bez vůní a pachů, při teplotě 15-20°C a relativní vlhkosti do 70%.

212