Cukrovinky k namáčení

Nejvhodnější cukrovinky pro namáčení v čokoládové fontáně nebo v čokoládovém fondue jsou takové cukrovinky, které se snadno nabodnou na fondue vidličku, nedrobí se, mají velikost přibližně jednoho sousta, nejsou sami o sobě příliš přeslazené a neobsahují čokoládu.

Tyto podmínky splňují níže uvedené cukrovinky, které máme v nabídce. Jedná se hlavně o cukrovinky holandské firmy Lonka, dále různé druhy marshmallow (nabízíme marshmallow od Nestlé), a velmi dobrou cukrovinkou pro namáčení v čokoládě je také lokum - měkká varianta tureckého medu s různými příchutěmi.

Různé druhy kostek od firmy Lonka jsou cukrovinkou typu "fudge". Fudge je tradiční americká cukrovinka, která se vyrábí v mnoha různých variantách a příchutích. Fudge má obvykle karamelový základ s různými přísadami. Fudge je něco mezi fondánem, máslovým karamelem, tureckým medem a marokánkem. Slovem "fudge" se původně v Anglii označovali měkké cukrovinky a recepty na ně se dají vysledovat už od 17. století.

Cukrovinky k namáčení

Mřížka
List

Existuje 7 produktů.

Zobrazení 1-7 z 7 položek

Mix cukrovinek Lonka - 1 kg

Vyzkoušejte jedinečnou chuť nečokoládových cukrovinek od holandské firmy Lonka. Mix cukrovinek Lonka obsahuje stejným dílem nugátové, cappuccinové a vanilkové kostky.
Běžná cena 239,00 Kč -20% Cena 191,20 Kč
Vyprodáno

Vanilkové kostky - balení 2 kg

Vanilkové kostky od holandské firmy Lonka s příchutí karamele a vanilky. Vynikající lehce nasládlá příchuť, ve které objevíte směs karamelových a vanilkových tónů ve skvělé harmonii. S čokoládou jsou vanilkové kostky prostě neodolatelné. Alternativně jsou dodávané vanilkové kostky do jedné poloviny obarvené kakaovým práškem - příchuť vanilka/kakao.
Cena 399,00 Kč
Vyprodáno