Výrobník cukrové vaty Carnival

Výrobník cukrové vaty Carnival v atraktivním designu představuje snadnou variantu domácí přípravy levné cukrové vaty. Stačí nasypat cukr krystal, zapnout přístroj a během chvilky vytvoříte doma pouťovou atmosféru. Tímto přístrojem uděláte zaručeně dětem radost.

699,00 Kč
Počet
Vyprodáno

Výrobník cukrové vaty - stroj na cukrovou vatu Carnival v atraktivním designu představuje snadnou variantu domácí přípravy levné cukrové vaty. Stačí nasypat cukr krystal, zapnout přístroj a během chvilky vytvoříte doma pouťovou atmosféru. Tímto přístrojem uděláte zaručeně dětem radost.

Výrobník cukrové vaty Carnival má stabilní základnu s protiskluzovým nožičkama, snadno se čistí a obsluhuje. V ceně dodávky je odměrka na cukr na cukrovou vatu. Tento výrobník není určen pro komerční použití. Cukrovou vatu vyrábí menší než komerční výrobníky, což je dáno mnohem menšími rozměry tohoto výrobníku, než mají komerční výrobníky.

Domácí výrobník cukrové vaty je skvělý doplněk Vašich oslav, party a svátečních příležitostí. Pod dozorem dospělých si zvládnou vyrobit cukrovou vatu i děti. Cukrovou vatu si můžete připravit s různými příchutěmi.

Parametry:

Napětí/příkon - 230V/500W

Průměr nádoby - 28,5 cm

Hmotnost - 2 kg

Barva - červená + bílá

Materiál - plast a kov

Doplňky: odměrka na cukr

805