Temperovač na čokoládu

Temperovač na čokoládu 1 litr je vybaven profesionálním vytápěním elektrickým proudem s rovnoměrným ohřevem a s vícevrstvými ochrannými prvky. Čokoládové pecky jsou v temperovači roztaveny rychle a s nízkými náklady.

1 290,00 Kč
Počet
Vyprodáno

Temperovač na čokoládu lze využít podobně jako elektrické čokoládové fondue pro sladký večer s luxusní rozpuštěnou čokoládou, ve které si budete namáčet kousky lahodného ovoce.

S temperovačem na čokoládu si můžete také užít spoustu legrace a sladkých experimentů při výrobě vlastních pralinek, čokoládových figurek nebo lízátek. Temperovač Vám usnadní také práci při pečení cukroví a každou situaci, kdy potřebujete mít neustále po ruce rozpuštěnou čokoládu nebo další ingredience - teď ji budete mít tekutou v temperovači.

Temperovač na čokoládu slouží k rozpuštění čokolády a udržení rozpuštěné čokolády na zvolené teplotě. Disponuje plynulou regulací ohřevu v rozmezí 30 - 85 °C. Objem nádoby temperovače na čokoládu je 1 litr. Může pracovat až 12 hodin za den.

Temperovač je velmi snadno ovladatelný a teplotu ohřevu můžete kdykoliv nastavit podle potřeby. Základním rozdílem oproti "Elektrickému čokoládovému fondue" je možnost plynulé regulace teploty.

Princip vytápění tohoto temperovacího zařízení na čokoládu:
- profesionální vytápění elektrickým proudem s rovnoměrným ohřevem a s vícevrstvými ochrannými prvky. Čokoládové pecky jsou v temperovači roztaveny rychle a s nízkými náklady.

Základní vlastnosti:

- úspora elektrické energie díky vysoké účinnosti.

- teplo je generováno přímo, rovnoměrně a rychle PTC články.

- snadná ovladatelnost a jednoduchá obsluha

- temperovač je vybaven ochrannými prvky, které zaručují vaši bezpečnost.

- ohřev bez plamene, žádný otevřený oheň, bez kouře.

- kvalita temperovače je garantována certifikátem kvality a poprodejním servisem.

Hmotnost: 1,1 kg

Regulace teploty: 30 - 85 °C

Napětí/příkon: 220V/50Hz/40W

Kapacita čokolády: 1 kg

750