Kakaové máslo Mycryo - v prášku, 600 g

100 % kakaové máslo ve formě prášku od firmy Callebaut. Je ideální pro zlepšení tekutosti jakékoliv čokolády. Stačí přidat do rozpuštěné čokolády 20 gramů kakaového másla na jedno kilo čokolády a čokoláda krásně teče.  Prodává se v plechovce o obsahu 600 g.

499,00 Kč

(831,67 Kč za 1 kg)

Počet
Vyprodáno

100 % kakaové máslo ve formě prášku od firmy Callebaut.  Je ideální pro zlepšení tekutosti jakékoliv čokolády. Stačí přidat do rozpuštěné čokolády 20 gramů kakaového másla na jedno kilo čokolády a čokoláda krásně teče. Prodává se v plechovce o obsahu 600 g. 

Kakaové máslo Mycryo je ideální prostředek pro zlepšení tekutosti jakékoliv čokolády, ale také jej můžete využít v kuchyni i jinak. Je výborné na smažení, rychlé opékání i pečení. Kakaové máslo má tu jedinečnou vlastnost, že nepřebíjí chuť Vašich ingrediencí - naopak, pomůže jim vyniknout.

Kakaové máslo je odolné vůči velmi vysokým teplotám (kolem 200 °C). Díky práškové konzistenci se kakaové máslo Mycryo velmi dobře odměřuje a dávkuje.

Objevte tento nový způsob přípravy masa, ryb a zeleniny. Velkou výhodou kakaového másla je také to, že neobsahuje žádný cholesterol a má nižší obsah tuků a méně kalorií než běžné tuky používané v kuchyni.

Kromě výše uvedeného použití v kuchyni má kakaové máslo velký význam v kosmetice. Používá se jako základ pro široké spektrum kosmetických preparátů, kde se využívá jeho zvláčňujících účinků a obsahu velkého množství přírodních antioxidantů. 

Balení: plechovka 600 gramů
Výrobce: Callebaut

Složení: 100 % kakaové máslo

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 3766 kJ (900 kcal); tuky 100 g (z toho nasycené mastné kyseliny 60,2 g); sacharidy 0 g (z toho cukry 0 g); bílkoviny 0 g; sůl 0,00 g.

Nevystavujte přímému slunečnímu záření, skladujte na suchém místě bez vůní a pachů, při teplotě 12-20°C a relativní vlhkosti do 70%.

420