Lokum s růžovou a citronovou příchutí - balení 1 kg

Lokum s květinovou (růžovou) a citronovou příchutí - směs měkkých kostek turecké speciality zvané taky "Turkish delight" narůžovělé barvy s květinovou příchutí růží a žlutých kostek s citronovou příchutí. Rozvažované balení.

199,00 Kč

(199,00 Kč za 1 kg)

Počet
Vyprodáno

Lokum s květinovou (růžovou) a citronovou příchutí - směs měkkých kostek turecké speciality zvané taky "Turkish delight" narůžovělé barvy s květinovou příchutí růží a žlutých kostek s citronovou příchutí.

Díky historicky silnému tureckému vlivu na Balkán je tato turecká pochoutka doma ve všech balkánských zemích, ale je oblíbená také v anglosaských zemích. Mezi přední producenty lokumu patří kromě Turecka také Bulharsko, Německo a Anglie. Tento lokum je výrobek anglické firmy Kingsway. Vyzkoušejte květnatou nebo citronovou chuť lokumu namáčeného v čokoládě.

Výrobce: Kingsway

Země původu: Anglie

Balení: 1 kg - rozvažované balení

Složení: cukr, voda, kukuřičný škrob, olej citronový, regulátor kyselosti: vinan draselný, přírodní růžové aroma, ovocné koncentráty. Stopové množství: arašídy, ořechy, sezam

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 1464 kJ (344 kcal); tuky 0,1 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g); sacharidy 85,8 g (z toho cukry 78,6 g); bílkoviny 0,1 g; sůl 0,1 g.

452